+380 (3849) 69 0 69
(Камʼянець-Подільський)

Тематичні екскурсії «Кам’янець багатогранний»

Для вибагливих туристів та тих, хто в наших краях не вперше і хоче нових вражень!
Пішохідна екскурсія Кам’янцем «Три народи – одне місто» (сліди руської, польської та вірменської громад)
Відвідайте місто, де поєднуються національні, культурні традиції всіх народів, де завжди в мирі та спокої спільно проживали та проживають представники різних національностей та релігійних конфесій, одне з найдавніших міст на Україні, історичний центр Поділля. Ви дізнаєтесь про життя руської, польської та вірменської громад на території Кам’янця. Відвідаєте Польські та руські ворота, Кафедральний костел Петра і Павла, Домініканський костел, Церкву Св. Миколи, Міську ратуша в центрі Старого міста, польський, вірменський і руський ринки та найбільшу цінність - практично повністю збережений історичний центр без вкраплень архітектури XX століття.
Тривалість екскурсії: 3,5 год.
  
Пішохідна екскурсія Кам’янцем «Фортифікації та оборонні об’єкти міста» (польський, руський, турецький бастіони, Старий та Новий замки)
Ви відвідаєте пам'ятки архітектури та історії стародавнього міста. Оглянете культові та оборонні споруди Старого міста та головну міську пам'ятку - старовинну фортецю, перші споруди якої відносяться до XI- XII століть, а основні укріплення - до XVI -XVII століть. Оборонні укріплення в Кам'янці-Подільському вважаються прекрасним зразком кращих фортифікацій Східної Європи
Тривалість екскурсії: 3,5 год
  
Пішохідна екскурсія «Мости старого Кам’янця»
Пропонуємо вашій увазі захоплюючу прогулянку по Старому Кам'янцю. Крім основних об'єктів міста, Кафедральний, костел, ратуша, Польський ринок, вірменський ринок і стара фортеця, Ви познайомтеся з історією мостобудівництва в древньому місті. Ви дізнаєтесь як мости Новопланівський (XIX століття), Замковий міст (XIV століття), і Старий міст (XIX століття) стали життєвими артеріями міста. Та власними ногами пройдете через мости історії древнього Кам’янця.
Тривалість екскурсії: 4-5 год
  
Пішохідна екскурсія «Сліди єврейської общини в історії Кам’янця»
Вирушайте у захоплюючу екскурсію по території як Старого Кам'янця, так і новій частині міста. Ви ознайомитеся з видатними пам'ятками історії, а також з історією єврейської громади нашого міста. Ми прогуляємося єврейськими кварталами, заглянемо в колишню синагогу (ХVIII століття), відвідаємо єврейський ринок (XIX століття). Також Вашій увазі надається "сумна" сторінка в історії міста - місце розстрілу десятків тисяч євреїв фашистами в 1941-1944 рр..
Тривалість екскурсії: 4 год

Детальніше про екскурсійну програму Ви можете дізнатись тут, або за номером тел. у відділі бронювання: (067) 442 18 81

Пізнайте історію ширше!
Бронювання
онлайн
Зворотній
дзвінок
Просування сайту готеля