+38 (03849) 69069
(Камʼянець-Подільський)

+38 (044) 407 27 97
(Київ)

Сплатити рахунок
Hotel 7dnivHotel 7dniv
Готель Київа

Україна
м. Київ
вул. Героїв Космосу, 4

Tel.: +38 (044) 4072797
Fax: +38 (044) 4072443
Skype: reception_7dniv_kiev
Email: admin@7dniv.uaСпецпропозиції


Туристичні екскурсії Києва

З питань організації екскурсійних програм, звертайтеся до чергового адміністратора готелю за телефоном +38 (044) 407 27 97

Служба нашего отеля по работе с гостями гостиницы 7 Дней приветствует вас в одном из самых красивых и инетресных городов мира.

Сотрудники нашего отеля помогут выбрать Вам самые интересные экскурсии по городу. Вы сможете ознакомится с достопримечательностями, историей и культурной жизнью города Киева.Київ за 3 години

Київ за 3 години

Протягом оглядової екскурсії по місту ми познайомимо Вас з Києвом – столицею сучасної України і колискою таких східнослов’янських держав, як Україна, Росія та Білорусь. Це красиве місто з багатовіковою історією і багатою культурою. До туру входить відвідування Володимирського Собору, найбільш яскравий зразок сакрального живопису кін. XIX ст., розписаний всесвітньо відомими майстрами. Також ви побачите захоплюючі фрески і мозаїку Софійського Собору – найстарішого на території східнослов’янських держав. Його було побудовано на поч. XI ст. на честь перемоги князя Ярослава Мудрого над племенами печенігів. Далі – прогулянка Софійською та Михайлівською площами з золотоверхими соборами.
Наступна зупинка – Андріївська церква. Вона є чудовим зразком архітектури бароко XVIII ст., побудована згідно креслень відомого Б.Растреллі на вершині Володимирської гірки. Андріївський спуск, який починається біля Андріївської церкви, справить на вас особливе враження своєю унікальною атмосферою. Ця маленька вулиця спускається донизу Володимирською гіркою прямо до мальовничого Подолу. Завдяки багато численним галереям і сувенірним лавкам, ця романтична вуличка є культурним центром Києва.

Києво-Печерська Лавра

Києво-Печерська Лавра

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник. Монастир було засновано XI ст. н.е. Це один із найдавніших монастирів на території східнослов’янських держав. Впродовж екскурсії ви відвідаєте підземні лабіринти печер монастирю, де зберігаються мумії монахів. Музей мікромініатюр і музей “Золота скарбниця”, де ви побачите колекцію Скіфського золота і колекцію іудейських сакральних срібних предметів XVIII-XX ст.
Заповідних знаходиться на мальовничих пагорбах, а з оглядового майданчика ви зможете насолодитися чудовим краєвидом золотоверхого монастиря і берегами Дніпра.

Софійський собор

Софійський собор

Софійський собор (1037) являє собою чудовий зразок архітектури і монументального мистецтва Древньої Русі, який було побудовано і прикрашено в період найбільшого економічного і культурного підйому Київської русі. У Софійському соборі відбувалася коронація князів, зараз тут знаходяться їх усипальні, проводилися офіційні і релігійні церемонії. Князь Ярослав Мудрий заснував тут першу бібліотеку на Русі ат першу школу для хлопчиків та дівчаток. Собор був головною резиденцією Київського Митрополита. Інтер‘єр собору зберігся з ХІ ст. і, з тих пір, суттєво не змінився. Особливу цінність складають мозаїки та фрески (ХІ ст.), виконані в унікальній техніці, на яких зображено біблейські сюжети, портрети настоятелів церкви, Апостолів, воїнів.

Музей народної архітектури та побуту Пирогово

Музей народної архітектури та побуту Пирогово

Національних музей знаходься на околиці селища Пирогово, займаючи територію150 га, зберігаючи національну спадщину українського народу XVI-XVII ст. Саме у цьому музеї під відкритим небом ви побачите будинки, дерев‘яні церкви, млини, різні забудови, одяг, домашній побут минулих століть. Експонати музею дають відвідувачам унікальну можливість подорожувати часом

Музей Другої Світової Війни

Музей Другої Світової Війни

Музей було засновано у 1973. До комплексу входили будівля музею та постамент "Батьківщина Мати" (висота 62 м), скульптурна галерея, що присвячена героям фронту і тилу, Чаша Слави (16 м в діаметрі), а також виставка воєнної техніки часів Другої Світової Війни. Основна виставка займає територію 5000 м, на якій знаходиться 12000 експонатів.
Приваблюють увагу відвідувачів і численні документи, автобіографічні спогади великих воєначальників, колекції орденів, свідчення очевидців, фронтові листи.

Музей Авіації

Музей Авіації

Державний музей авіації України був відкритий восени 2003 року поблизу аеродрому Жуляни. У його експозиції, що розкинулася на площу близько 20 га, знаходиться більше 50 літаків та гвинтокрилів, які знаходилися на озброєнні ПВС України та СРСР, або літали у громадянському повітряному флоті. У колекції зібрані зразки авіаційної техніки від першого у світі літака братів Райт до сучасних стратегічних ракетоносців. Найвідоміші експонати: стратегічні бомбардувальники-ракетоносці ТУ-22М, найбільшу у світі гвинтокрил МІ-26, найшвидший у світі військовий літак-розвідник МіГ-25РБ, швидкість якого втричі перевищує швидкість звуку, величезний широкофюзеляжний аеробус Іл-86.
Відвідувачі мають унікальну можливість сісти за штурвали та стати пілотом справжнього літака, бойового гвинтокрила чи міжконтинентального авіалайнера!

Бабин Яр

Бабин Яр

Всього за 2 дні 29 та 30 вересня 1941 року у Києві, в Бабиному Яру, було розстріляно 33 771 євреїв, більшість яких складали жінки, діти та люди похилого віку. Всього за період окупації, згідно даних різних джерел, у Бабиному Яру загинуло від 100 до 300 000 радянських громадян. Друга Світова Війна, що сколихнула людство та залишила трагічні сліди в історії багатьох народів, найбільш трагічну роль відіграла для єврейського етносу Європи. Жертвами холокосту стали майже 6 млн. чоловік, третина з яких проживали у Радянському Союзі.

Музей Чорнобильської катастрофи

Музей Чорнобильської катастрофи

Композиція музею розповідає про найбільшу в історії людства радіологічну катастрофу – аварію на Чорнобильській АЕС.
До складу експозиції входить більше 7000 експонатів в 5 залах: розсекречені документи, карти, фотографії, особисті речі тощо. Деякі документи та експонати пред‘явлені для перегляду вперше і допомагають по-новому переосмислити планетарні масштаби катастрофи, що дала людству останнє попередження для всесвітнього роззброєння.

Національний художній музей

Національний художній музей

в експозиції якого знаходиться багата колекція видатних зразків українського живопису: ікони XII-XVIII ст., полотна українських авангардистів: К. Малевича, А.Богомазова, А.Архипенка та багатьох інших.

Музей Булгакова

Музей Булгакова

Музей відкрито 1991 року у будівля датованій XVIII ст. Саме у ній жив відомий російський та український письменник Михайло Булгаков. У цьому будинку автор «оселив» героїв свого роману «Біла гвардія» та «Дні Турбіних». Експозиція складається з особистих речей письменника, а особливий інтерес полягає у інтер‘єрах кімнат, які збереглися з часів Михайла Булгакова.

Ферма страусів

Ферма страусів

Найбільша в Україні ферма страусів знаходиться в мальовничому місці Київщини, де тільки територія основного поля складає 20 га, а поле під вирощування – всі шістдесят.
Бажаючі можуть пообідати в місцевому ресторані і спробувати фірмову яєчню, а також придбати сувеніри з шкіри страусів та яєчної шкаралупи.

Пішохідна прогулянка Києвом

Пішохідна прогулянка Києвом

Київ по праву вважається одним із найдавніших міст Європи, що підтверджується великою кількістю безцінних пам‘яток архітектури (близько 200), що відносяться до ХХ-ХХІІ ст. Разом з досвідченим гідом ви почнете вашу екскурсію зі Старокиївської гори (Володимирська гора), де були засновані перші поселення слов‘ян, побачите копію фундаменту Десятинної церкви, найстарішої християнської церкви Київської Русі, що була заснована князем Володимиром.
З Х ст. ви перейдете до епохи Ярослава Мудрого, сина Володимира. Прекрасною пам‘яткою архітектури ХІ ст., яка пережила татаро-монгольське нашестя і всі війни та збереглася до сьогоднішніх днів в усій величі є Софійський собор. Неподалік нього знаходяться знамениті Золоті Ворота ХІ ст., які у свій час були частиною фортифікаційних споруд, але були повністю зруйновані в 1240 році, а пізніше відновлені.

Бронювання
онлайн
Сплатити
рахунок
Підписка на
новини
Зворотній
дзвінок
Просування сайту готеля