+38 (03849) 69069
(Камʼянець-Подільський)

+38 (044) 407 27 97
(Київ)

Сплатити рахунок
Hotel 7dnivHotel 7dnivHotel 7dniv

Конференц-послуги готелю у Києві

Відмінний сервіс, що відповідає сучасним готельним стандартам, бюджетна ціна та набір конференц-послуг – це відмінні умови як для проведення групових заходів у столиці України, так і для проживання індивідуальних гостей! Тепер учасникам конференцій в Києві не треба платити більше за якісні послуги!

Пропозиція "Конференц-послуги в Києві"

Персонал готелю допоможе організувати і провести захід будь-якого рівня складності, а також запропонує декілька видів меню для банкетів, фуршетів та кава-брейків


Конференц-зал у Києві

Багатофункціональний конференц-зал готелю, ідеально підходить для проведення прес-конференцій, семінарів, презентацій, ділових зустрічей і нарад. Ви можете вибрати оптимальний план розташування посадочних місць, а також меню для банкетів, фуршетів і кава-брейків. Конференц-зал з прекрасною звукоізоляцією, денним освітленням, системою кондиціонування повітря і бездротовим інтернетом (WiFi).

Основні характеристики:

80 посадочних місць (124 кв.м), стіл президії - 7-9 місць, два модульних стола засідань по 20 місць, кондиціювання, звукоізоляція, можливі різні варіанти розташування стільців і столів.

Технічне оснащення конференц-залу: екран 96 d, мультимедійний проектор, дві плазмові панелі 42 d, мікрофони радіосистема, акустична система, Wi-Fi.

Вартість оренди конференц-залу - від 250 грн/год

Додаткові сервіси: охорона, гардероб, парковка, власна професійна кухня в офіс - кафе, професійне кавове обладнання.

Харчування: кава - пауза від 25 грн./ос., обід від 50 грн./ос. Вартість харчування обговорюється індивідуально з організатором заходу.

Конференц-сервіс: +38 (067) 440 98 09

Бронювання
онлайн
Сплатити
рахунок
Підписка на
новини
Зворотній
дзвінок
Просування сайту готеля