+380 (3849) 69 0 69
(Камʼянець-Подільський)


НАШІ ЕКСКУРСОВОДИ


Хочете, щоб ваша екскурсія була цікавою і принесла вам позитивні емоції, щоб у вас від неї залишились гарні спогади?

Наш колектив професійних гідів по Кам’янцю-Подільському та його околицях проводить цікаві екскурсії на різноманітну тематику та аудиторію. Також організовуємо поїздки до Хотинського та Меджибозького замків, до печер Кришталевої, Атлантиди та Вертеби, Бакотської затоки, Чернівців та ін. Окрім того наші гіди – дуже різнобічні люди, готові не лише супроводжувати вас під час вашої подорожі, але і на цей час стати вашим товаришем по духу, підтримати розмову, відкрити для вас нові місця, поділитися враженнями різних людей, порадити затишні місця і багато-багато іншого…

Обрати особистого екскурсовода для своєї подорожі ви можете прямо тут і зараз. • Гицина Юлія

  В яскраву легенду чи казку перетворюється будь-яка екскурсія з Юлею. І не дивно, адже дівчина, окрім історії міста захоплюється оригінальними речами. А ще своїми руками створює неперевершені старовинні костюми, в які залюбки може переодягнути будь-якого туриста. Для Юлії Кам’янець – це багатогранне місто. Про Кам'янець середньовічний, Кам'янець конфесійний, Кам'янець духовний, фортифікаційний Кам'янець, Єврейський Кам’янець розповідатиме Юлія рідною українською мовою.
  Крім того проводить екскурсії до Бакотської затоки, с. Кривче (Кришталеві печери), печери Атлантида, м. Хотин, м. Чернівці, печера Вертеба.
  «Дуже приємно коли після екскурсій гості нашого міста відкривають для себе нові місця на туристичній мапі України і вражені тим що така насичена історія на наших землях» - ділиться Юлія.


 • Гумінська Світлана

  Екскурсовод, що заряджає позитивом та чудовим настроєм. Познайомить Вас з таємничим та войовничим містом, на його древніх мурах і вулицях залишили свої сліди численні народи. Цікаві легенди та правдиві історії, Ви закохаєтесь у Кам’янець-Подільський з першого погляду.
  Окрім Кам’янця-Подільського проведе екскурсії пого його околицях: Бакота – давньоруський центр, перша столиця Поділля. Місто Хотин – любителям фортифікації сподобається це диво на р. Дністер. Місто Чернівці – Буковинське архітектурне диво, що увібрало в себе колорит молдавської держави, велич австрійської імперії та непоборність української громади. Світлана відкрита до спілкування на українській та російській мовах.
  Приємно коли туристи приїжджають у наше місто ще раз і ще раз, а ще приємніше коли замовляють одного екскурсовода постійно. Мотивуючи «З Вами ми справді відчуваємо відпочинок, кожен раз нас дивуєте», - каже Світлана.


 • Даниленко Арсеній

  Найкращим другом під час екскурсії для вас може стати цей харизматичний хлопець. Арсеній не просто гід, він вміє зацікавити з першого слова, переповідати сухі історії з властивим йому позитивним настроєм. Крім екскурсійної діяльності Арсеній веде здоровий спосіб життя і є чудовим спортсменом. Тому радимо усім бажаючим зарядитись гарною енергетикою, обрати саме цього крутого гіда. Він проведе для вас екскурсію у вихідні дні по Кам'янцю-Подільському (Старе місто + фортеця) українською, російською та англійською мовами.
  Розповідає Арсеній про кумедні випадки під час екскурсій: «Траплялося багато цікавих моментів, від консула Болгарії в Україні, якому дуже сподобалася моя екскурсія, і який палко запрошував до себе у Несебр, до дівчат на «Порше Кайєн», які стоячи навпроти фортеці, робили селфі, "слухали" мій коментар про твердиню, а потім запитували: "Так де ж вона, ця фортеця?"»?


 • Данюк Олександр

  Мандрівник, любитель історії, загадок і таємниць, невиправний життє- та природолюб. Все, що покаже і про що розкаже Олександр – це не тільки інформація з історичних книг, а й те, що він по дрібницях збирав у всіх своїх мандрівках та екскурсіях, які проводить десь з 2000 року.
  Вас затягне у вихор цікавих історій про чудові місця: замки Поділля та Буковини, печери Тернопілля, мальовничі Карпати та Закарпаття. Любить гід відхилятись від стандартних протоптаних маршрутів і додати в них трішки екстриму. Проводить екскурсії Олександр українською та російською мовами.
  Розповідає гід про один смішний випадок на екскурсії: «Про те що Кришталеву печеру утворила природа, знають всі. Але для розігріву вставляю свій варіант: коли українці копали вручну Чорне море, по таких печерах вони носили воду і землю за одно з тієї землі насипали Карпати. Кожен сприйняв це по своєму, в кінці підходить один чоловік і запитує; "А від Одеси і до Кривча де землю дівали?" Запитання на яке я не знав відповіді».


 • Донець Анастасія

  Невтомна, життєрадісна, креативна, Настя вважає, що головне в екскурсії – емоції і враження, позитивно і легко проведений час.
  Дівчина обожнює історію, подорожі і смачні книги А ще захоплюється цікавими людьми з незвичайними історіями.
  Вже упродовж 10 років Анастасія проводить екскурсії по Кам’янець-Подільському (Старе Місто, Замок), в Хотинський Замок, Бакотський скельний монастир, Чернівці, Меджибіж, Сутківці, Маліївці. Українська, російська – мови, якими готова забавляти свого туриста гід, але зауважує, що російською – за подвійну ціну.
  Але родзинкою Насті є її авторська екскурсія «Нічне полювання на відьом». На основі останніх наукових досліджень, обов’язково вночі, при світлі факелу розповідає неймовірні, часто моторошні, історії про кам?янецьких відьом.
  «Найважче в житті екскурсовода не забуватись в громадському транспорті, коли проїжджаєш повз Замок. Звичайно, люди ніби то і не проти, але водії маршруток зазвичай нервують, коли ти зриваєшся з місця зі словами – а зараз подивіться на ліво», - жартує Настя.


 • Жевняк Максим

  Відкривати раніше невідомі місця – ось що приносить справжнє задоволення від мандрівок цьому непересічному гіду. Максим намагається оминати сухі дати і попсові місця, завжди знаходить таку інформацію, яка змусить туриста переосмислити його розуміння історії.
  З 2008 року Максим проводить екскурсії Хмельниччиною (Самчики, Старокостянтинів, Меджибіж, Сатанів, Сутківці, Маліївці, Кам'янець, Нігин і Кармалюкова гора, Жванець, Субич, Бакота), Тернопіллям (Окопи, Кривче, Скала-Подільська, Чортків, Залісся (печера Млинки), Теребовля, Тернопіль, Бучач, Язловець, Джуринський водоспад, Заліщики, сплави), Чернівеччиною (Хотин, Чернівці, Банчени, Чортория, Вашківці). Екскурсовод вільно спілкується російською, українською та англійською мовою.
  Наш гід змусить вас приємно здивуватись і захоплюватись. «Під кінець однієї з екскурсій жінка сказала, що завжди була далека від питань фортифікації, але тільки після екскурсії зрозуміла, що й до чого", - ділиться Максим.


 • Корсик Ілля

  Ілля, дуже активний екскурсовод, обожнює подорожі. Працює екскурсоводом з 2008 року. Надихається спілкуванням з туристами, колегами та друзями, захоплюється життям, та не дає нудьгувати на жодній із своїх екскурсій.
  До себе в компанію Ілля бере всіх україно- та російськомовних туристів, але й англійською теж може порозумітись. З цим гідом ви можете відправитись як на екскурсію по Кам’янцю-Подільському так і до Хотинської фортеці, Чернівців, Кришталевих печер с. Кривче, Бакотської затоки.
  «Пiд час моїх екскурсiй в туристiв вiдкриваються надзвичайнi здiбностi» - жартує Ілля.


 • Мельничук Катерина

  Глибоко, вишукано, красиво та інтелігентно розповідатиме вам про Кам’янець-Подільський Катерина. Дівчина знає багато таємниць, що ховаються в цьому древньому місті, адже захоплюється науковою роботою в галузі історії України та краєзнавства. Працюючи гідом з 2016 року і будучи членом Всеукраїнської асоціації гідів, Катя вже встигла провести багато екскурсій по таких місцях як Бакотська затока, Хотин, Чернівці, Заліщики, Чортків (оглядові і тематичні на зазначених об’єктах, квести-екскурсії, диференційовані екскурсії) І навіть оглядові екскурсії по Києву. Наш гід вільно з Вами говоритиме на українській, російській та англійській мовах.
  Катерина згадує курйозний випадок на одній з екскурсій: «Проводила екскурсію по Кам’янцю для студентів з Канади, які були на тимчасовому навчанні в нашому місті, вивчали історію України з якимось трагічним відтінком. Тому моя життєрадісна екскурсія трохи виводила їх з трагічного сприйняття історії України. Проте, під час огляду площі Польський ринок, один із екскурсантів припустив, що пам’ятник туристу посеред площі - це пам’ятник жертвам голодомору і усі екскурсанти погодились та скорботно опустили голови в хвилині мовчання. Після цієї "хвилини" я звісно пояснила справжнє значення цього пам’ятнику»


 • Мороз Олег

  Залюбки познайомить вас з багатьма мальовничими куточками наших земель Олег Мороз. В житті має багато інтересів, але найбільше - подорожі з сім'єю та друзями. А ще він майстер розказувати цікаві історії та легенди, які ховаються у старій бруківці та стінах Кам’янець-Подільського замку. Ну, а якщо Вас цікавлять інші місця, Олег залюбки повезе вас до Хотинського замку, с. Кривче (печера Кришталева), Бакотської затоки, Чернівців, а також супроводжуватиме по різних маршрутах у Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. Займаючись екскурсійною діяльністю з 2005 р., гід підкорив вже не одного гостя цікавим екскурсійним сюжетом та своїм дотепним гумором. Він завжди радий україно- та російськомовним гостям.
  Олег вдячний своїй роботі за можливість знайомитися і спілкуватися з цікавим людьми: «В мене на екскурсії були двоє пенсіонерів, обидва - художники: він дивакуватий пейзажист з мольбертом, весь час примірювався з якого ракурсу краще зобразити кам'янецькі панорами. А поруч з чоловіком - вона, вірна супутниця, з сяючою ніжною посмішкою і невимовним болем в очах. Кожен крок їй давався через силу, а вона лише: "Треба обов'язково намалювати це, добре що ти (до чоловіка) взяв мольберт! ". Вона - художник-реставратор. Під час розписів стелі храму Христа Спасителя у Москві впала з риштувань із висоти у 18 м., тобто з шостого поверху. На пропозицію перепочити, зупинитися - лише відмахнулася і сказала: "Хоча мені всю нижню частину тіла лікарі зібрали на металеві скоби і болти, але поки я ще можу ходити - я ще так багато хочу побачити!»


 • Стецюк Вадим

  Вадим дуже позитивна та весела людина, жартівник та затятий любитель подорожей і хороших книг.
  Працює гідом з 2001 року. Як риба у воді, Вадим добре орієнтується та проводить захоплюючі екскурсії в Кам’янці-Подільському, Бакоті, Хотині, Кривче (печера «Кришталева»), Чернівцях, Львові, Ужгороді, Мукачево, організовує піші походи у Карпатах. Особливо багато гід може розповісти про Кам’янець, адже знає про кожен його камінчик і завжди готовий поділитись найменшим секретом про це чудове місто,покаже його з різних сторін на екскурсіях «Кам’янець єврейський», «Кам’янець столичний» та ін.
  Вадим відкритий до спілкування українською та російською мовами.
  «Моя найвдаліша екскурсія відбулась у 2004 році, вдалась настільки, що із екскурсанткою вже 12 років одружені», – з посмішкою ділиться Вадим

Також, ми завжди готові співпрацювати з новими екскурсоводами. Всі пропозиції по співпраці та інформацію просимо надсилати на електронну скриньку kp_marketing2@7dniv.ua

Бронювання
онлайн
Зворотній
дзвінок
Просування сайту готеля