+38 (03849) 69069
(Камʼянець-Подільський)

Сплатити рахунок
  • Конференц сервіс

Конференц-сервіс в готелях «7 Днів»

Конференц-сервіс «7 Днів» - ідеальна площа для втілення Ваших бізнес-ідей.

Готель пропонує всі можливості для проведення конференцій, семінарів, тренінгів як у обладнаних конференц-залах, так і в абсолютно незвичних місцях: в Кам’янецькій та Хотинській фортецях, або навіть на повітряній кулі. Наша висококваліфікована команда допоможе вирішити завдання по організації корпоративних подій будь-якого рівня складності.
Ми беремо на себе організацію всього комплексу послуг під час проведення Вашого заходу: трансфери, проживання, конференц-зали, організація кава-брейків, обідів, вечерь, коктейлів та банкетів, кейтерінгу та тематичних вечірок. Також ми подбаємо і про яскраву та цікаву розважальну програму, квести, екскурсії і комфортний відпочинок всіх гостей.

А якщо Ви бажаєте, щоб Ваш захід запам’ятався надовго і став дійсно особливим і відрізнявся від всього, що ви бачили або брали участь – замовте дійсно унікальну програму «Ніч у Кам’янецькій Фортеці»! Це 4 годинна театралізовано-інтерактивна корпоративна атракція з середньовічним барбекю, файер-шоу, конкурсами та запальними танцями, що вже декілька років з великим успіхом команда «7 Днів» проводить в стінах Середньовічної фортеці!

Отже, просто зателефонуйте до нашого конференц-менеджера, а все інше ми зробимо згідно Ваших побажань!


Кам’янець-Подільський: +38 (03849) 69 0 69; +38 (067) 442 18 81
E-Mail: sales_dep@7dniv.ua
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ: конференц-пакети від 270 грн/особу + при замовленні конференц-пакету в ПОДАРУНОК: КАРАОКЕ-вечірка в сучасному караоке-клубі «Мusic Hall» або - 50% знижка на конференц-зал або Пішохідна екскурсія одним з найчарівніших міст України!

Просування сайту готеля